Top uudis

Pretsedent: kohus «surnu» üle

Tänane leht  -
1

Kohtunik Külli Iisop prokurörile: «Palun kontrollige, kas Sergei Grigorjev on vahepeal ellu ärganud. Ma näen küll, et ta istub pingis, aga palun kontrollige.» Möödub mõni hetk, et prokurör saaks asja järele vaadata. «Jah, nüüd on elus,» sõnab Põhja ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Taavi Pern. See vestlus ei ole väljamõeldis, vaid leidis eile Harju maakohtus tegelikult aset.

Hetkel oluline
33. tallinna ralli
Uudised: 00:00 - ...

Eesti kaotas tugevale Belgiale 2:0 eduseisust

Sport  -

Poola Lubinis laagris viibiv Eesti võrkpalli rahvusmeeskond alustas kolmest vaatusest koosnevat sõprusmängude seeriat Belgia vastu valusa kaotusega, kui avakohtumises jäädi kahe võidetud geimi järel kolmes järgnevas vastasele alla. Samad meeskonnad lähevad vastamisi ka täna ja homme.

Sisuturundus

Apteekri 3 nõuannet veenilaienditega võitlemiseks

Apotheka logo

Kas olete märganud, et jalad väsivad kiiresti, tunduvad rasked nagu pakud ja päeva lõpuks lausa valutavad? Lisaks on jalad turses ja sääremarjad tõmbuvad tihti krampi? Kui jah, siis loe Apotheka farmatseudi Kerli Valge soovitusi, kuidas olukorda leevendada.

Uudised: 22:00 - 00:00

Pehme lemmik taas pildil

Arvamus
1

Oma sõnavõttudega haruharva esikaantele sattuv Marina Kaljurand (53) riisus töönädala lõpus ühtäkki kogu meediakoore, kui kaks järjestikust arvamusküsitlust tõendasid: rabelegu konkurendid, palju tahavad, välisministrist presidendikandidaadi 30-protsendiline toetus püsib kõikumatu.

Korraarmastaja Merkel

Arvamus
2

Kas keegi suudab jääda ükskõikseks, kui mainitakse Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeli nime? Jääda ükskõikseks nime suhtes, mida kannab üks mõjuvõimsamaid isikuid Euroopas, kui mitte kogu maailmas?

Põhjamaise näoga baltlane

Arvamus

Leedu finantsmaailmas on 45-aastane leedulanna Inga Skisaker tuntud nimi. 2007. aastal Nordea panga sealse filiaaliga liitunud ja 2012. aastal Balti haru juhtima asunud naine kuulub ka kohaliku telekommunikatsiooniettevõtte TEO juhtkonda ning on kunagi juhtinud Leedu Rimit.

Rossi ränk põrumine

Arvamus  -

Eesti on siiani paistnud Euroopas silma sellega, et riik annab tervishoiule erakordselt vähe raha, aga seda piskut on osatud väga hästi kulutada. Nüüd on selgunud, et tegelikult on seis sant ja haigekassa eelarve on 33 miljoni euroga miinuses.

Aja auk. Snoop Doggi mõrvamüsteerium

Kultuur

Võtame sedakorda rubriigis rääkida Snoop Doggist. Seda kolmel põhjusel: esiteks, Snoopist pole veel räägitud; teiseks, kui nüüd hästi järele mõelda, on Snoop üks põnevamaid (tegelikult on see sõna cool) kujusid maailmas, ja kolmandaks, 25. augustil 1993 juhtus üks intsident.

Eesti kultuuri täheatlas* – piibel

Arvamus

«Piibel ei ole lihtsalt tekst, vaid kristluse metatekst, mis on viimase aastatuhande jooksul erineval kombel elu ja usku Eestis mõjutanud, olgu see toime otsene või süvatasandil ja teadvustamata. Piibel võib olla üheks «juhtlõngaks» mineviku mõistmisel. Kogu keskaja kirjakultuur põhines sellel ühelainsal tekstil, nimelt piiblil.»

Kristiina Ross: eesti keele piiblipilk

Arvamus

Religioonisotsioloogilised uurimused on näidanud, et suur osa tänapäeva eestlasi on ristiusu suhtes trotslikult meelestatud. Vaatamata asjaolule, et elame ajaloolise ja geograafilise määratuse tõttu paratamatult kristliku kultuuri levialal, peab ainult umbes 20 protsenti eestlastest end kristlaseks.

Kihlveokurat tegutseb taas, süüdlased veel teadmata

Tänane leht

Neljapäeva õhtupoolik Infoneti Lasnamäe staadionil. Kell 18.50 valmistuvad Tallinna FC Infoneti duubelmeeskond ja Viljandi JK Tulevik kohtumiseks Eesti tugevuselt teise jalgpalliliiga. Staadioniteadustajana ametis olev Karina Massalskaja usub, et kõik on mänguks valmis, ja peagi peaks kõlama jalgpalliliidu hümn. Ootamatult saabub aga pommuudis: kümme minutit enne kohtumise algust teatab mängu inspektor Hannes Kaasik Infoneti klubis pressiesindaja ametit pidavale Massalskajale, et matš jääb mänguseisuga manipuleerimise kahtluse tõttu ära.